INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora prezantuese e MTV Video Music Awards [FOTO]

Rita Ora prezantuese e MTV Video Music Awards [FOTO]

Publikuar më: 13:47 14-08-2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare botë, Rita Ora do të jetë prezantuese e ngjarjes të madhe muzikore MTV Video Music Awards. Kjo u bë e ditur nga vetë ylli i muzikës e cila nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram e konfirmoi pjesëmarrjen dhe lajmin se ajo do të ishte prezantuesja. 

“Shihemi të gjithë gjatë ditës së hënë, 20.8.2018”,ka shkruar Rita.

ut.png

 

MTV Video Music Awards do të mbahet gjatë ditës së hënë dhe Rita është e nominur  në dy kategori me këngën në bashkëpunim me Dj e ndjerë Avicii, “Lonely Together”. Po ashtu edhe Dua Lipa është e nominuar në tri kategori me hitin ‘New Rules’.

Article Logic
Execution time: 0.008781909942627