INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqiptarja e preferuar e Paris Hilton? Ja çfarë i komenton në foto

Shqiptarja e preferuar e Paris Hilton? Ja çfarë i komenton në foto

Publikuar më: 16:34 13-08-2018

Suksesi i jashtëzakonshëm i Rita Orës në industrinë e muzikës ndërkombëtare nuk është i diskutueshëm.

Këngërtarja shqiptare ka arritur të bëjë për vete shumë fansa si për nga talenti, muzika, stili por dhe energjia që përcjell në skenë.

Por jo vetëm njerëzit e zakonshëm kanë yjet dhe këngëtarët e tyre të preferuar, edhe emrat më në zë të showbizzit shpesh janë adhurues e fansa të njëri-tjetrit.

Dhe i tillë duket të jetë rasti i Paris Hilton.

Ajo i ka komentuar në një foto Ritës duke i shkruar se sa e mrekullueshme që dukej.

rita_paris.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0088779926300049