INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Është perfekt’! Selena Gomez bën deklaratën shokuese për Justin Bieber! Ka frikë se nuk do t’a zëvendësojë dot kurrë

‘Është perfekt’! Selena Gomez bën deklaratën shokuese për Justin Bieber! Ka frikë se nuk do t’a zëvendësojë dot kurrë

Publikuar më: 17:41 22-08-2018

Një ditë Hailey mendon se ajo nuk do ta zëvendësojë dot kurrë Selenën në zemrën e Justin dhe tani, Selena mendon se askush nuk mund ta zëvendësojë dot Justin në jetën e saj.

Ka kaq shumë drama mes këtyre të treve dhe ne nuk ngopemi duke mësuar çdo detaj të mundshëm.

Dhe siç e mësuat, deklarata më e fundit ka ardhur pikërisht nga Selena.

Sipas miqve dhe burimeve pranë saj, këngëtarja mendon se Justin ka krijuar standarte shumë të larta dhe është e vështirë që ndonjë djalë tjetër të impresionojë Selenën apo ta bëjë atë për vete aq shumë sa Justin.

Me këtë duket se Selena është ende shumë e dashuruar pas tij. Ehh more Justin, çfarë po u bën këtyre vajzave kështu?

Article Logic
Execution time: 0.0033550262451172