INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Nuk do t’a zëvendësoj dot kurrë Selenën’! Hailey Baldwin shpërthen në lot! Pendohet për fejesën me Justin?

‘Nuk do t’a zëvendësoj dot kurrë Selenën’! Hailey Baldwin shpërthen në lot! Pendohet për fejesën me Justin?

Publikuar më: 16:42 21-08-2018

Mund të kemi zbuluar arsyen e vërtetë të të gjitha ndryshimeve të humorit që kemi parë në fejesën kaq të shpejtë e të çuditshme të Hailey Baldwin dhe Justin Bieber. 

Një ditë duke qeshur e tjetrën duke qarë, të gjitha këto e paskan një arsye dhe emir është Selena.

Mesa duket Hailey ndihet inferiore, për ish-in e Justin dhe mendon se nuk do të arrijë dot ta zëvendësojë Selenën në zemrën e Justin.

Burime pranë tyre thonë se Hailey ndihet keq gjatë gjithë kohës, sidomos në praninë e miqve të Justin dhe mamasë së tij, të cilët mendojnë dhe thonë gjatë gjihtë kohës që Selena është shpirti binjak i Justin.

Kjo e mërzit tej mase modele edhe pse Justin përpiqet t’a ngushëllojë dhe t’i provojë se nuk ndjen më asgjë për ish-in e tij.

Epo shpresojmë që t’i zgjidhin sa më shpejtë problemet e tyre, sepse ne të gjithë po presim dasmën!

ju1s.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029871463775635