INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber bëhet me motër dhe ai ka një mënyrë të këndshme për ta thirrur [FOTO]

Justin Bieber bëhet me motër dhe ai ka një mënyrë të këndshme për ta thirrur [FOTO]

Publikuar më: 08:46 17-08-2018

Justin Bieber së fundmi ka edhe një tjetër arsye për të festuar. Kjo sepse babai i tij Jeremy Bieber postoi një foto ku njoftonte ardhjen në jetë të vajzës së tij, të cilën e kanë pagëzuar me emrin “Bay Bieber”. Në postimin e tij ai tregon se ka qënë i pranishëm gjatë ardhjes në jetë së vogëlushes.

Sipas “Cosmopolitan”, emri i të voglës lidhet me këngën e parë të Justin “Baby”, pasi inicialet e saj do të jenë “Bay B”. Edhe Justin publikoi një foto të motrës së tij ku ajo shfaqet e buzëqeshur duke rrëmbyer në këtë mënyrë zemrat e të gjithve me pamjen e saj ëngjëllore.

ddfff.png

fd.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077500343322754
    array(1) { ["section"]=> string(87) "justin-bieber-behet-me-moter-dhe-ai-ka-nje-menyre-te-kendshme-per-ta-thirrur-foto-68570" }