INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TAYNA ''çmend'' INSTAGRAM-in me foton seksi me bikini, Xum Allushi do t’ju shkrijë së qeshuri me komentin e tij! [FOTO]

TAYNA ''çmend'' INSTAGRAM-in me foton seksi me bikini, Xum Allushi do t’ju shkrijë së qeshuri me komentin e tij! [FOTO]

Publikuar më: 09:13 27-08-2018

Vera e këtij viti ka qenë përplot angazhime për këngëtaren Tayna, e cila hyri fuqishëm në skenën e muzikës shqipe. Dhe pas koncerteve të shumta, reperja ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar në plazh. Ajo ka ndarë disa momente me fansat e saj të shumtë në Instagram ku ka pozuar me bikini të kuqe dhe ka marrë qindra pëlqime e komente. Por komenti më i bukur është i komedianit Xum Allushi i cili i thotë: “Lyhu icik me voj ullini”, siç bëjmë të gjithë kur shkojmë në plazh.

xu.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027170181274414