INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian zbulon pozën e preferuar në plazh dhe me bast që do e bëjnë të gjitha vajzat shqiptare! [FOTO]

Kim Kardashian zbulon pozën e preferuar në plazh dhe me bast që do e bëjnë të gjitha vajzat shqiptare! [FOTO]

Publikuar më: 09:27 27-08-2018

Ajo është padiskutim një nga femrat më të komentuara në mediat rozë dhe di gjithmonë se si të jetë në qendër të vëmendjes. Kim ka shumë ndikim te femrat në botë dhe jo rrallë herë veshjet dhe pamjet e saj kthehen në trend. Me siguri në trend do kthehet sërish edhe kjo foto e saj e fundit e publikuar në Instagram.

Ylli televiziv ka ripostuar një foto nga plazhi, për të cilën thotë se është e pëlqyera e saj pre fotove në det. Foto ka marrë mbi 1 milion pëlqime dhe nxitoni të bëni një pozë të tillë para se vera të mbarojë përfundimisht.

dashian.png

Article Logic
Execution time: 0.0028119087219238