INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Make-up një gruaje të vdekur? Vetëm grimieri i njohur shqiptar mund ta bënte këtë! Shihni rezultatin [FOTO]

Make-up një gruaje të vdekur? Vetëm grimieri i njohur shqiptar mund ta bënte këtë! Shihni rezultatin [FOTO]

Publikuar më: 15:07 21-08-2018

Grimieri shqiptar me famë botërore Mario Dedivanoviç, ka vendosur të tregojë aftësitë e tij si grimier edhe në botën e përtejme mesa duket.

Kjo sepse në episodin më të fundit të “Keeping Up With the Kardashians” ai së bashku me mikeshën e tij Kim Kardashian, vendosën t’i bëjnë grimin një gruaje të vdekur në morg.

Kim ka filluar të ketë një fiksim me vdekjen dhe donte të provonte se si është të kujdesesh për kufomat në një morg. Kështu së bashku me Marion filluan të aplikonin make up në fytyrën e një gruaje “të vdekur”.

Shpejt ata zbuluan se në fakt gruaja ishte gjallë, por eksperienca dukej e frikshme gjithsesi.

kim.jpg

mario.jpg

kim2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.020097970962524