INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim lë pak për të imagjinuar! I zbulon të gjitha sheshit [FOTO]

Kim lë pak për të imagjinuar! I zbulon të gjitha sheshit [FOTO]

Publikuar më: 18:10 19-08-2018

Kim Kardashian i nxorri sheshit të gjitha me veshjen e saj prej neoni.

37 vjeçarja dhe nëna e tre fëmijëve la pak për të imagjinuar teksa po shkonte për një darkë dhe si veshje e kësaj nate ishte një fund dhe bluzë neoni, por që për shkak të pakujdesisë, e çara e fundit zbuloi dhe tangat e Kim, të cilat ishin gjithashtu ngjyrë neoni.

Dihet se Kim ka qenë ajo që ka prirë dhe ka sjellë në trend ngjyrat e neonit me ekstravagancën e tyre, por që t’i përdorte dhe për të brendshmet këtë nuk na e kishte marrë mendja.

kimm.jpg

kimm1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029020309448242