INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do të befasoheni kush ''fshihet'' pas fotove seksi të Rashel Kolanecit, na e tregoi vetë [FOTO]

Do të befasoheni kush ''fshihet'' pas fotove seksi të Rashel Kolanecit, na e tregoi vetë [FOTO]

Publikuar më: 18:29 19-08-2018

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme dhe së fundmi është rikthyer me disa poza atraktive.

Me një fustan të shkurtër, ngjitur për trupi ajo vë në pah të pasmet bombastike në tualetin e shtëpisë së saj, pasi aty e ka vendosur vendndodhjen e fotos. Një fans e ka pyetur Rashelin se kush është fatlumi që i bën foto të tilla në tualet dhe ajo nuk ka hezituar të përgjigjet duke ia kthyer “mamushi”.

Pra, e ëma e Rashelit paska dorë të mirë për foto!

sheimm.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034120082855225