INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njera më seksi se tjetra, por shihni si e quan Rashel Kolanecin, Tayna [FOTO]

Njera më seksi se tjetra, por shihni si e quan Rashel Kolanecin, Tayna [FOTO]

Publikuar më: 22:47 06-08-2018

Duket se shoqëria mes Rashel Kolanecit dhe Taynës është forcuar shumë.

Pak kohë më parë Rasheli, e pyetur se cila ishte reperja e saj e preferuar shqiptare, Rina apo Tayna, shumë e vendosur dhe pa frikë u përgjigj se Tayna ishte e preferuara e saj.

“My girl Tayna” shkruante Rasheli në Insta story-n e saj.

rasheli.jpg

Duket se reperja ka vendosur “t’ja kthejë nderin” duke i komentuar Rashelit në foton e saj më të fundit.

“Ti je kukull” ka shkruar reperja në koment.

Epo mund të themi padyshim se ato janë mikesha shumë të mira.

rashel_kolaneci.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002953052520752