INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci bën këtë postim, por nuk pritej komenti i vajzës seksi Trejsi Sejdini [FOTO]

Rashel Kolaneci bën këtë postim, por nuk pritej komenti i vajzës seksi Trejsi Sejdini [FOTO]

Publikuar më: 22:54 10-07-2018

Dy ndër vajzat më të suksesshme gjatë kohëve të fundit janë padiskutim, Rashel Kolaneci dhe Trejsi Sejdini. Dyshja shpesh herë provokojnë rrjetin me postimet e tyre por që t’i shohësh aktivitetin në Instagram shohim se inetresi për të parë ç’bëjnë në kohën e tyre të lirë është vërtet i madh. Por kujt ia priste mendje se Rasheli dhe Trejsi kanë një marrëdhënie mjaft të mirë mes njëra-tjetrës. Ndaj dhe komenti i Sejdinit na habiti për faktin se më parë nuk e kishim parë këtë komunikim mes dy vajzave seksi të estradës, shkruan intv.al

Nëse bëjmë një ‘xhiro’ nga Instagram-i i Trejsit do shohim se Rasheli u ka dhënë ‘like’ thuajse çdo fotoje të miss-it nga Elbasani. Fotot e saj të fundit ishin thjesht: ‘Class & Sexy”. Por është Trejsi ajo që ka lënë një koment te fotoja e Kolanecit, ku e quan ‘YLL’. Ndërkohë ajo ia kthen duke i thënë: “Miss Bota”, të shoqëruar me një ikonë (emoji) trëndafili të kuq./intv.al/

b3c4df23-778f-471a-8ed9-b3d8c188d4af.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069680213928223