INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alesia Bami gjykohet, pasi poston FOTO kur bën bamirësi. Shihni si i kthehet komentueses, velina e njohur

Alesia Bami gjykohet, pasi poston FOTO kur bën bamirësi. Shihni si i kthehet komentueses, velina e njohur

Publikuar më: 23:43 10-07-2018

Padyshim mund të themi se Alesia Bami është një ndër vajzat më seksi të showbiz-it shqiptare. E njohëm fillimisht si modele dhe tani si velinë. Ajo është duke ecur në hapa mjaft të sigurta dhe duke treguar se është e fortë për tu përballur me ‘gojët e liga’ lart e poshtë.

Postimi i saj i fundit tregon se Alesia ka zgjedhur qendrën sociale “Shtëpia e Bashkuar”, ku i ka shërbyer ushqim të moshuarve pranë kësaj qendre, duke i bërë ata të ndihen sadopak të lumtur. Por si duket disa prej komentuesëve nuk e kanëpritur mjaft mirë këtë potim, edhe pse më pas kur morën shpjegimin e vërtetë nga Bami ndryshuan mendim, si rasti më poshtë./intv.al/

 

Ndjesi e vecante ? ... #QendraSociale #Shtepiaeperbashket

A post shared by |•Model •BalletDancer •Artist| (@alesia_bamii) on

a653f015-0879-4a65-8d0a-d827b42a12b0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0042788982391357