INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alesia Bami i ‘vë flakën’ Instagram-it! Shfaqet me bikini braziliane dhe shihni personin që po kalon pushimet [FOTO]

Alesia Bami i ‘vë flakën’ Instagram-it! Shfaqet me bikini braziliane dhe shihni personin që po kalon pushimet [FOTO]

Publikuar më: 22:45 28-04-2018

Modelja e famshme Alesia Bami keto dite po shijon pushimet larg Shqipërisë. Ajo ndodhet në Barcelonë dhe shihet mjaft e relaksuar dhe larg nga puna e stresi. Nëse mendoni se ndodhet e vetme apo me ndonjë mashkull e keni menduar gabim.

Kjo pasi në një video që ‘tronditi’ Instagram-in ku shihet e veshur me bikini braziliane ngjyrë të bardhë ajo na tregon edhe personin që e shoqëron. Është mikesha e saj ku vlen të thuhet se edhe ajo shihet mjaft në formë. Si duket Alesia ka ndërmend të lërë të gjithë ndjekësit pa gjumë./intv.al/

ale.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0093200206756592