INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas akuzave për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci “u mbyll gojën” të gjithëve me këtë foto, Alesia Bami ka diçka për t’i thënë, ja si ia kthen ajo [FOTO]

Pas akuzave për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci “u mbyll gojën” të gjithëve me këtë foto, Alesia Bami ka diçka për t’i thënë, ja si ia kthen ajo [FOTO]

Publikuar më: 17:24 02-05-2018

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të përfolura në showbizzin shqiptar dhe ditën e djeshme “u kryqëzua” nga fansat për një foto që kishte postuar në Instagram, saqë kishta disa që e quanin “Michael Jackson”.
Sigurisht që diçka e tillë nuk i pëlqeu Rashelit dhe vendosi t’u mbyllë gojën kritikëve me një foto pa grim, siç rrallë herë postojnë figurat e ekranit. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto pa grim fare dhe duhet ta pranojmë që duket shumë shumë e mirë.

Mos u shqetësoni çfarë mendojnë njerëzit, ata nuk e bëjnë shpesh këtë” ka shkruar Rashel në foto dhe krahas komenteve të shumtë spikaste komenti i velinës seksi Alesia Bami, e cila e quan “Kukull”, ndërsa Rashel ia kthen “si ty”.

shelikuk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0057358741760254