INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E 'masakrojnë' me komente për PHOTOSHOP, Alesia Bami tani ju tregon të pasmet në kushte shtëpie [FOTO]

E 'masakrojnë' me komente për PHOTOSHOP, Alesia Bami tani ju tregon të pasmet në kushte shtëpie [FOTO]

Publikuar më: 20:09 17-06-2018

Një ndër vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar, padyshim është edhe Alesia Bami. Shpesh herë akuzohet për perdorim ‘photoshop’-i, edhe shumë të tjerë i thonë që s’ka nevojë për përpunim fotoje se është seksi dhe pa ato. Mirëpo edhe Alesia është lodhur nga këto akuza.

Pak më parë nëpërmjet një insta story, modelja Bami ka postuar nje video ku tregon format e saj dhe duke ironizuar të gjithe ata që mendojnë se ajo përdor ‘photoshop’. Hmm, ok Alesia e kuptuam që je seksi edhe në kushte shtëpie, po ju si mendoni?/intv.al/

08968459-4ec2-4142-a705-55eb44534662.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0059611797332764