INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Intervista më ndryshe e Rashel Kolanecit! Flet TROÇ për operacionet, kur do e shohim në TV dhe frika më e madhe e saj [FOTO]

Intervista më ndryshe e Rashel Kolanecit! Flet TROÇ për operacionet, kur do e shohim në TV dhe frika më e madhe e saj [FOTO]

Publikuar më: 17:30 11-07-2018

Risia më e fundit e Instagram-it është loja me pyetje që çdo person mund t'ju pyesë në lidhje me diçka që duan tëdinë rreth jush. Këtë lojë e ka realizuar edhe vajza seksi, Rashel Kolaneci. Mund ta quajmë ndryshe një intervistë mjaft 'cool' dhe të lirshme këtë pyetësor të Rashelit mes ndjekësve të saj.

Disa nga pyetjet që ajo u ka dhënë përgjigje janë ato për operacionet, kur do e shohim ne TV, për frikën e saj më të madhe, çfarë shenje horoskopi është apo edhe sa vjeç është. Por këto përgjigje i shihni përmes fotove më poshtë./intv.al/

94e1c4a9-5432-49e7-b2c2-4cbf886c13d0.jpg

638aaf65-f4c6-41f4-9b9a-bad634fe9e89.jpg

68a676a1-8c0d-4d70-9fe5-c7dfa90a53f2.jpg

e3e045e4-e68a-412d-85d3-eaffd95ffec0.jpg

a3a4177c-dee0-4e4b-bac6-e251bbc3f409.jpg

b46ad368-ef10-4d28-9936-00a348ccbbbd.jpg

a29765a8-d53d-4b42-9e7d-0dfbd6f42b18.jpg

690690cb-c90f-40a3-aae8-bd9204c3ecf6.jpg

86451a3b-6c4a-410e-b7be-6a713c173705.jpg

cc75bd68-f09b-4f73-bde4-814511a487eb.jpg

ba68c3d7-2d77-4cf2-a68a-52cbd6474165.jpg

4e0bebee-18c4-47e5-9c0b-8644318e955b.jpg

551287b8-3af2-4822-ba6f-43ec1c715915.jpg

a8b71af4-f579-42ba-b013-52ba8b3ea7d6.jpg

8e8f77ca-014c-482b-b671-c742574d806d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002647876739502