INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është zënë me Tunën dhe nuk flasin, por shihni ç’bën Roberti me djalin e saj [VIDEO]

Është zënë me Tunën dhe nuk flasin, por shihni ç’bën Roberti me djalin e saj [VIDEO]

Publikuar më: 17:34 19-08-2018

Pak javë më parë u përfol gjatë në media deklarata e bujshme e Robert Berishës, i cili pranoi publikisht se me kunatën e tij Tunën nuk kishte asnjë marrëdhënie të mirë dhe se as nuk donte ta shikonte ndonjëherë, shkruan Xing.al.

Madje u komentua gjatë që edhe me vëllain e tij Patrisin marrëdhënia nuk ishte shumë e mirë, por ai sqaroi se problemin e kishte vetëm me Tunën.

“Me Tunën as nuk dua që të takohemi. Nuk e di, për Patrisin dhe Tianin edhe jetën e jap”, tha ai. Dhe këtë gjë e ka treguar shumë mirë së fundmi pasi nëpërmjet një videoje të publikuar ka treguar se ai kalon shumë kohë me vëllain dhe nipin e tij.

Në videon e hedhur në Instastory, shihet Roberti duke xhiruar Tianin teksa ka qenë duke vrapuar në një supermarket.

Article Logic
Execution time: 0.0028901100158691