INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian shfaqet krejt ndryshe në LOOK dhe me siguri do jetë trendi i fundit për të gjitha vajzat! [FOTO]

Kim Kardashian shfaqet krejt ndryshe në LOOK dhe me siguri do jetë trendi i fundit për të gjitha vajzat! [FOTO]

Publikuar më: 14:19 17-08-2018

Do guxonit?! 

Ajo është padiskutim një nga femrat më të komentuara në mediat rozë dhe di gjithmonë se si të jetë në qendër të vëmendjes.

Kim ka shumë ndikim te femrat në botë dhe jo rrallë herë veshjet dhe pamjet e saj kthehen në trend. Me siguri në trend do kthehet edhe pamja e saj e fundit me të cilën sfidoi motrën e saj Kylie Jenner mbrëmjen e së mërkurës, pasi u shfaq rrugëve të Miami-t me një paruke ngjyrë jeshile neoni.

37-vjeçarja ndau me ndjekësit e saj në “Instagram”, fiksimin e ri të flokëve, teksa ekspozonte linjat e trupit në fustanin e saj të ngushtë. Nëna e tre fëmijëve shijoi një mbrëmje jashtë me mikeshën e saj Larsa Pipper dhe vendosi që të shëtiste vetë me makinë.

gi.jpg

kimk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036308765411377