INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i thotë që duket si PORNOSTARE në foton seksi, Klaudia Pepa nuk ia përton, ja si i përgjigjet! [FOTO]

Fansja i thotë që duket si PORNOSTARE në foton seksi, Klaudia Pepa nuk ia përton, ja si i përgjigjet! [FOTO]

Publikuar më: 18:00 19-08-2018

Nuk është hera e parë që balerina e njohur Klaudia Pepa ndez rrjetin me fotot e videot e saj provokuese. Kësaj radhe vëmendje të madhe ka marrë foto-ja e publikuar në Instagram, ku shfaqet me bikini në det.

Balerina shihet teksa hidhet në det, ndërsa kanë qenë të shumta komentet pozitive ndërsa fotoja ka qarkulluar në të gjithë rrjetin.

Ndërkohë, pas një periudhe ku bukuroshja e talentuar i kishte bllokuar komentet në fotot Instagramit, tani ajo i ka lënë të lirë ndjekësit t’i komentojnë. Një fanse i ka thënë që më shumë se balerinë duket si pornostare, por kjo gjë si ka pëlqyer aspak asaj dhe i ka kthyer një përgjigje duke i thënë “e çuditshme!”.

38861467_53062dasda1337364683_1600561838217494528_n.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033500194549561