INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kanye nuk kursehet fare me dhuratat për Kim! Do çmendeni kur të shihni makinën që i ka blerë! [FOTO]

Kanye nuk kursehet fare me dhuratat për Kim! Do çmendeni kur të shihni makinën që i ka blerë! [FOTO]

Publikuar më: 13:29 27-08-2018

Kim mund të jetë gruaja më me fat në botë sepse Kanye nuk është menduar dy here kur vendosi ta surprizonte atë me një dhuratë plot 125 mijë dollarëshe.

Teksa ishin në një festë në Miami, çifti përdori një Mercedes G-Wagen të marrë me qira, por Kim e pëlqeu kaq shumë makinën dhe u dashurua pas saj sa vetëm fliste për të gjatë gjtihë kohës, dhe Kanye si një bashkëshort romantik e kishte mbajtur mend dhe tani më ja bleu si dhuratë gruas së tij.

G-Wagen i Kim është në jeshile floureshente dhe tani ajo do jetë “matchy-matchy” me motrën e saj më të vogël, e cila ka një G-Wagen të njëjtë por ngjyrë portokalli.

Epo kto janë dhurata normale midis njerëzve kaq të famshëm dhe të pasur!

kanye2.jpg

kanye.jpg

kanye1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00376296043396