INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sherrit EPIK të repereve, Cardi B bën deklaratën shokuese për Nicki Minaj: Nëse do të ndodhte sërish do t’i… [FOTO]

Pas sherrit EPIK të repereve, Cardi B bën deklaratën shokuese për Nicki Minaj: Nëse do të ndodhte sërish do t’i… [FOTO]

Publikuar më: 16:47 11-09-2018

Pas sherrit në Javën e Modës në New York që bëri xhiron e rrjetit, Cardi B ka dhënë gjithashtu deklaratën e saj.

Ajo është shprehur se nuk do të ndryshonte asgjë në veprimet e saj nëse do të konfrontohej sërish me Nicki Minaj, madje ajo do t’i gjuante sërish me këpucë.

Burimet pranë reperes kanë treguar se ajo nuk është penduar aspak për zënkën me Nicki.

Ajo thjesht po mbronte nderin e familjes dhe vajzës së saj, ndaj nëse gjithçka do të ndodhte sërish nga fillimi ajo do të vepronte po njësoj.

 nicki.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003817081451416