INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U habitëm kur Rihanna postoi Era Istrefin dhe Dafina Zeqirin në INSTAGRAM, por prisni! Edhe Nicki Minaj poston këtë FOTO nga artisti shqiptar

U habitëm kur Rihanna postoi Era Istrefin dhe Dafina Zeqirin në INSTAGRAM, por prisni! Edhe Nicki Minaj poston këtë FOTO nga artisti shqiptar

Publikuar më: 17:43 23-08-2018

Shpesh herë Era Istrefin e krahasojnë me Rihanna-n apo edhe Dafinën për stilin që ka por kush e mendonte ë një ditë faqja zyrtare e kompanisë së Rihannës “Fenty”, ku në qendër të saj janë veshjet dhe grimi do postonte foton e dyshes shqiptare.

Mirëpo, një tjetër shqiptar ka lënë 'gjurmën' e vetë në Instagram-in e reperes me famë botërore, Nicki Minaj. Bëhet fjalë për Armand Mehidri, artistin e famshëm në Insta për punimet e tij si 'Fashion illustrator'. Vetë Nicki ka postuar disa nga fotot e përgatitura nga fansat e saj dhe një prej tyre ishte edhe Armandi. Kujtojmë se punimet e tij janë pëlqyer edhe nga yje të tjerë botërorë, si Rihanna, Madonna, Kylie&Khloe Kardashian, J Lo e shumë personazhe që shumë prej nesh i adhurojmë./intv.al/

armand_mehidri.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075409412384033
    array(1) { ["section"]=> string(145) "u-habitem-kur-rihanna-postoi-era-istrefin-dhe-dafina-zeqirin-ne-instagram-por-prisni-edhe-nicki-minaj-poston-kete-foto-nga-artisti-shqiptar-69137" }