INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ENCA ''djeg'' rrjetin me foton HOT nga krevati, shihni çfarë i thotë PORNOSTARJA e famshe, ja si ia kthen ajo [FOTO]

ENCA ''djeg'' rrjetin me foton HOT nga krevati, shihni çfarë i thotë PORNOSTARJA e famshe, ja si ia kthen ajo [FOTO]

Publikuar më: 16:04 17-09-2018

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar. Këngëtarja nuk ndalet së provokuari ndjekësit e saj në Instagram ndërsa shpesh poston foto që nuk i lënë vend imagjinatës. Së fundmi ajo ka postuar një foto me jastëkun mes shalëve dhe mesa duket pa “gjë” veshur, ndërkohë që shkruan “Çfarë ka për darkë”.

Mbrëmjen e djeshme Enca ka publikuar një foto joshëse në Instagramin e saj dhe të shumta kanë qenë komentet që kanë vërshuar nga fansat. Dhe kjo foto"hot" e Encës është vlerësuar nga një prej aktoreve të filmave me pullë të kuqe, në rang botëror.

Bëhet fjalë për Kendra Lust, një aktore profesioniste pornografie, e cila i është përgjigjur me një maçok me sytë me zemra, pyetjes së Encës se "Çfarë ka për darkë"? dhe këngëtarja shqiptare e quan bukuri.

 

encde.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035710334777832