INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Seksi dhe provokuese, Kim Kardashian ''çmend'' fansat me foton ku shfaq pjesët intime

Seksi dhe provokuese, Kim Kardashian ''çmend'' fansat me foton ku shfaq pjesët intime

Publikuar më: 10:28 06-10-2018

Vetëm pak ditë më parë, Kim Kardashian u shfaq me flokë kaçurrela dhe me një grim perfekt, ku dukej si një kukull teksa qëndronte në shtrat.

Kim mbante veshur një palë bikini të markës “Channel”, teksa pozonte me gjuhën jashtë.

E së fundmi ajo vendosi që të publikojë në profilin e saj në “Instagram” pjesën e dytë të fotos, ku tregon trupin me format bombastike.
Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat dhe me këmbët e hapura. Kim tregon sesa bukur i rrinë në trup rrobat e banjës super të vogla, duke na sqaruar se janë vintage të markës “Channel”.

kim3.jpgkim11.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0089399814605713