INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fifi sqaron marrëdhënien me Luana Vjollcën: Ja e vërteta! [FOTO]

Fifi sqaron marrëdhënien me Luana Vjollcën: Ja e vërteta! [FOTO]

Publikuar më: 22:15 29-09-2018

Fifi është një prej këngëtareve më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Atë e kemi parë të këndojë në versione të ndryshme dhe duhet thënë se këngët e saj janë pëlqyer shumë. Por si duket Fifi është mërzitur së fundmi me median dhe kjo për shkak të titujve.

"Fifi sherr me Luana Vjollcën?", ishte ky titulli që irritoi këngëtaren, por si duket Fifi e ka keqkuptuar pasi duhet t'i themi se këto në të vërtetë janë fjalët që shumë persona nga publiku aludojnë dhe të gjithë do donin të sqaroheshin njëherë e mirë.

Këtë e ka bërë Fifi, ku shprehet se kontrata me Top Channel ka qenë Shtator 2017 deri në Qershor 2018 dhe se Luana ka marrë një tjetër këngëtare që ka kontrata vjeçare në Top.

Nëse deri më parë mendonin shumë nga publiku se ka një zënkë mes moderatores dhe këngëtares, tani u bindëm se kanë marrëdhënie mjaft të mirë. Kështu që Fifi, një titull ku shtrohet një pyetje nuk do të thotë medoemos të jetë fakt, pra janë fjalët e publikut që nuk e di mirë situatën./intv.al/

3e4c6b13-08bf-4feb-8aeb-aa89a97a7aae.jpg

Article Logic
Execution time: 0.01097297668457