INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tapë për herë të fundit? Zaimina tregon situatën: ‘Nuk mbaja mend gjë! Pashë veten në krevat, të zhveshur’

Tapë për herë të fundit? Zaimina tregon situatën: ‘Nuk mbaja mend gjë! Pashë veten në krevat, të zhveshur’

Publikuar më: 21:31 29-09-2018

Këngëtarja Zaimina Vasjari në një intervistë për emisionin “Pop Culture” ka treguar ndër të tjera dhe për herën e fundit kur është bërë tapë.

Zaimina ka treguar se ngjarja ka ndodhur para se ajo të bëhej nënë, ndërsa ka qenë në një darkë më bashkëshortin e saj Klodin, ku ka pirë aq shumë saqë u zgjua në krevat e zhveshur dhe nuk mbante mend fare çfarë kishte ndodhur.

“Herën e fundit që jam bërë tapë mbaj mend të nesërmen, kur e pashë te telefoni i Klodit. Kishim shkuar diku për pushime. Pimë aq shumë atë natë dhe Klodi më tha ngjitu lart në dhomë dhe unë të bëj pagesën e darkës. Isha ulur dhe në momentin që u ngrita e kuptova. Nuk mbaj mend si u ngjita. Të nesërmen shikoja veten në krevat, të shtrirë të larë të zhveshur por nuk mbaj mend asgjë”, ka treguar këngëtarja.

Article Logic
Execution time: 0.0080330371856689