INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tapë për herë të fundit? Zaimina tregon situatën: ‘Nuk mbaja mend gjë! Pashë veten në krevat, të zhveshur’

Tapë për herë të fundit? Zaimina tregon situatën: ‘Nuk mbaja mend gjë! Pashë veten në krevat, të zhveshur’

Publikuar më: 21:31 29-09-2018

Këngëtarja Zaimina Vasjari në një intervistë për emisionin “Pop Culture” ka treguar ndër të tjera dhe për herën e fundit kur është bërë tapë.

Zaimina ka treguar se ngjarja ka ndodhur para se ajo të bëhej nënë, ndërsa ka qenë në një darkë më bashkëshortin e saj Klodin, ku ka pirë aq shumë saqë u zgjua në krevat e zhveshur dhe nuk mbante mend fare çfarë kishte ndodhur.

“Herën e fundit që jam bërë tapë mbaj mend të nesërmen, kur e pashë te telefoni i Klodit. Kishim shkuar diku për pushime. Pimë aq shumë atë natë dhe Klodi më tha ngjitu lart në dhomë dhe unë të bëj pagesën e darkës. Isha ulur dhe në momentin që u ngrita e kuptova. Nuk mbaj mend si u ngjita. Të nesërmen shikoja veten në krevat, të shtrirë të larë të zhveshur por nuk mbaj mend asgjë”, ka treguar këngëtarja.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011425018310547
    array(1) { ["section"]=> string(106) "tape-per-here-te-fundit-zaimina-tregon-situaten-nuk-mbaja-mend-gje-pashe-veten-ne-krevat-te-zhveshur-73481" }