INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
VIP-ave me mbi 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe këngëtarja shqiptare! [FOTO]

VIP-ave me mbi 1 milion ndjekës në INSTAGRAM u bashkohet edhe këngëtarja shqiptare! [FOTO]

Publikuar më: 20:45 29-09-2018

Sa vjen dhe fama e artistëve shqiptarë po rritet edhe më shumë…

Deri dje ishin vetëm 8 shqiptarë të cilët e kanë kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram, (Enca, Noizy, Luana Vjollca, Ledri Vula, Era Istrefi, Elvana Gjata, Xhensila Myrtezaj, Armina Mevlani), por tani u bënë 9. Po në vendin e nëntë kush renditet?

Bëhet fjalë për yllin shqiptar Dhurata Dora. Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare, e cila i ka dhuruar publikut shumë hite të cilat i kemi kërcyer të gjithë padiskutim.

Së fundmi edhe Dhurata arriti këtë shifër të ‘çmendur’ ndjekësish në Instagram, siç mund ta shihni edhe në foton më poshtë./intv.al/

dhurki.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011228084564209
    array(1) { ["section"]=> string(93) "vip-ave-me-mbi-1-milion-ndjekes-ne-instagram-u-bashkohet-edhe-kengetarja-shqiptare-foto-73478" }