INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja një tjetër update nga Instagram

Ja një tjetër update nga Instagram

Publikuar më: 12:57 26-09-2018


Për herë të parë, tani do të merrni njoftime nga Instagram kur përdorni rrjetin social përmes një browseri. Mbështetja e Chrome u raportua për herë të parë nga Android, por gjithashtu eshte konfirmuar se po punonehet dhe per Safari dhe Firefox.

Instagram Banner

Shërbimi do të kërkojë leje së pari dhe më pas do të njoftojë sa herë që ka ndonjë aktivitet në llogarinë tënde të reja, pëlqime ose komente të reja.

Funksionaliteti punon si në desktop. Ky opsion do te filloj në Meksikë më parë këtë vit, dhe pritet të nisë në të gjithë botën, ndërsa lëviz nga faza e testimit.

Sigurisht qe vetem do keni mundesine te merrni njoftime ama jo te postoni apo te hyni ne DM.

Article Logic
Execution time: 0.0035378932952881