INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni si ky jastek robot ju vendos në gjum

Shikoni si ky jastek robot ju vendos në gjum

Publikuar më: 11:41 26-09-2018

Roboti Somnox ka për qëllim t'i vërë pronarët  në gjumë.Një robot që i ngjan një jastëku te gjalle synon të na relaksoje duke na vene gjume.Ky nuk eshte thjesht nje jastek robot sepse eshte i perpera nga sensor qe largojne stresin ,ankthin dhe sigurisht pagjumesine.

Instagram Banner

Somnox u publikua per here te pare ne konferencen e teknologjisë Ifa në Berlin dhe  kushton 499$ .

 

Article Logic
Execution time: 0.0032460689544678