INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi në lidhje me këngëtarin e njohur ndërkombëtar?! Këto mesazhe po na çudisin, i shihni këtu! [FOTO]

Era Istrefi në lidhje me këngëtarin e njohur ndërkombëtar?! Këto mesazhe po na çudisin, i shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 17:08 28-04-2019

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kanë dalë zëra se mes Erës dhe Julian Perrettas ka diçka më shumë se shoqëri. Këngëtarja shqiptare dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale por ajo e afërt shoqërore ka habitur të gjithë.

Për t’u rritur akoma më shumë dyshimet ata i lënë komente romantike njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Sot ai ka komentuar në një foto të Erës, duke i lënë një koment mjaft special këngëtares.

“Perfeksioni ekziston”, shkruan Julian Perreta i cili e ka shoqëruar komentin me një ikonë zemre.

Ai që na ka bërë më shumë përshtypje është komenti i Era Istrefit, e cila tashmë e thërret “zemër” në publik këngëtarin e njohur.

zeem.png

babn.png

Article Logic
Execution time: 0.0025920867919922