INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për operacione plastike, Kiara Tito e zbuloi vetë 'kompleksin' që ka patur në fytyrë: 'Në fillim më bezdiste dhe kam patur mundësinë t'a heq, por...' [FOTO]

E akuzojnë për operacione plastike, Kiara Tito e zbuloi vetë 'kompleksin' që ka patur në fytyrë: 'Në fillim më bezdiste dhe kam patur mundësinë t'a heq, por...' [FOTO]

Publikuar më: 16:55 28-04-2019

Kiara Tito është një prej moderatoreve më simpatike, po ashtu dhe të komentuara në showbizz.

E ndonës se e shohim Kiarën aktive në rrjetet sociale, nuk dimë shumë për të apo për jetën e saj private.

Së fundmi Kiara ka qenë e ftuar në emisionin "Jo vetëm modë" ku ka rrëfyer gjithçka nga projektet e saj e deri tek kujtimet e fëmijërisë.

E pyetur për një shenjë në faqe, Kiara ka treguar se në një aksident të vogël në fëmijëri ajo ka prerë faqen e saj dhe për shumë kohë shenja e ka bezdisur, por megjithse ka patur mundësi t'a heqi ajo nuk e ka bërë këtë gjë pasi me kalimin e kohës kuptoi se kjo gjë e karakterizonte.

Ndër të tjera Kiara ka treguar se ndonëse haset shpesh me akuzat se ka kryer ndërhyrje në fytyrë, kjo nuk është aspak e vërtetë, por me kalimin e viteve moda dhe mënyra e të bërit make up e ndryshojnë pamjen e një njeriu, po ashtu dhe vitet që kalojnë. 

etbhrthb.png

Article Logic
Execution time: 0.0024869441986084