INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Era Istrefi në një lidhje me këngëtarin britanik dhe këto komente mes tyre konfirmojnë gjithçka! [FOTO]

WOW! Era Istrefi në një lidhje me këngëtarin britanik dhe këto komente mes tyre konfirmojnë gjithçka! [FOTO]

Publikuar më: 16:39 21-04-2019

Që prej ndarjes me Faton Shoshin, asnjëherë nuk është folur për jetën private të Era Istrefit, e cila duket se ka qenë më shumë e përkushtuar në karrierën e saj. Së fundmi, Era është para shpesh në shoqërinë e këngëtarit britanik Julian Perretta dhe kanë nisur edhe aludimet e para se ata janë në një lidhje.

Era dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale, por jo edhe shoqërore, ku shpesh në foto ata janë bashkë.
Së fundmi, Era ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku duket me flokë të verdha të gjata dhe me poza provokuese, ndërsa Julian i ka lënë asaj një koment ‘romantik’. “Forever” (përgjithmonë) ka shkruar ai, duke e shoqëruar me një zemër, ndërsa Era i ka shkruar: “and ever” (dhe përgjithmonë), duke konfirmuar thashethemet për lidhjen e tyre.

gf.png

20190421_145309.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0083069801330566