INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund Nora Istrefi publikon prapaskenat nga kënga me Erën! Këngëtarja, komplet ndryshe nga e motra [FOTO]

Më në fund Nora Istrefi publikon prapaskenat nga kënga me Erën! Këngëtarja, komplet ndryshe nga e motra [FOTO]

Publikuar më: 21:35 24-03-2019

Era dhe Nora Istrefi ditë më parë kanë finalizuar xhirimet e klipit të tyre të ri ‘Nuk e di’ që pritet të publikohet së shpejti.

Ishte Era ajo që ka ndarë në fillim disa imazhe nga prapaskenat e xhirimit, e cila ishte transformuar në një statujë.

 

View this post on Instagram

Statue of tiredness ?

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Por të gjithë ishim kuriozë se si do dukej Nora Istrefi tek klipi, e cila këngëtarja na e ka shuar këtë kuriozitetsot. Ajo ka publikuar sot në Instagram një foto teksa kishte veshu një kostum gri, ku duhet të pranojmë që dukej joshëse mbi një karrige.

View this post on Instagram

?

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndërkohë që Era kishte përqafuar ngjyrën rozë për t’u shfaqur në klip,Nora kishte preferuar ngjyrën gri, duke na shtuar akoma kuriozitetin se si do të jetë ky projekt nga motrat që shënon në këtë mënyrë edhe bashkëpunimin e parë mes tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0025620460510254