INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si do reagojë ajo? E pyesin se kë moderatore SHQIPTARE do donte të kishte të dashur, Isli Islami e thotë TROÇ! [FOTO]

Si do reagojë ajo? E pyesin se kë moderatore SHQIPTARE do donte të kishte të dashur, Isli Islami e thotë TROÇ! [FOTO]

Publikuar më: 16:15 21-04-2019

Isli Islami është një nga moderatorët më të njohur shqiptarë i cili shoqëron publikun çdo mëngjes, por gjithashtu shpesh herë përflitet në mediat rozë. Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku ka folur për jetën e tij personale dhe profesionale.

I pyetur nëse është në një lidhje, Isli ka pranuar që është i dashuruar, por jo i lidhur. Ndërsa nuk ka dhënë më shumë detaje për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. I pyetur se cilën nga modetaroret shqiptare do të donte të kishte dashur Isli, ai ka dhënë emrin e Viola Spiros. Ndërkohë më vonë sqaroi e nuk e di nëse Viola është apo jo momentalisht në një lidhje.

slgj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0050911903381348
array(1) { ["section"]=> string(118) "si-do-reagoje-ajo-e-pyesin-se-ke-moderatore-shqiptare-do-donte-te-kishte-te-dashur-isli-islami-e-thote-troc-foto-91934" }