INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm i dashuri i përfolur! Reperi i famshëm ''çmendet'' pas Era Istrefit, ja çfarë i shkruan! [FOTO]

Jo vetëm i dashuri i përfolur! Reperi i famshëm ''çmendet'' pas Era Istrefit, ja çfarë i shkruan! [FOTO]

Publikuar më: 11:18 24-04-2019

Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe si e tillë është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi ajo ka sjellë bashkëpunimin me motrën e saj Nora Istrefin nën titullin “Nuk e di” dhe siç duket kjo këngë po dëgjohet edhe jashtë kufijve shqiptarë.

Era ka publikuar një video ku bën disa lëvizje TWERK, dhe kësaj videoje nuk i ka rezistuar reperi i famshëm italian Gue Pequeno.

Nuk e di ?

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

 

Ky i fundit i ka lënë një koment me emoji zjarri Erës dhe një tjetër që mbyll sytë, si për t’i thënë që e ka mahnitur me këtë pamje. Ndërkohë këngëtarja shqiptare ia kthen me një emoji diamanti.

ARATT.png

 

Së fundmi, këngëtari italian ka në skuadrën e tij dy binjaket shqiptare (lexo këtu), të cilat konkurruan në “The Voice of Italy” me këngën “Shumë Pis” të Era Istrefit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083718299865723
    array(1) { ["section"]=> string(101) "jo-vetem-i-dashuri-i-perfolur-reperi-i-famshem-cmendet-pas-era-istrefit-ja-cfare-i-shkruan-foto-92180" }