INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Hey ti mike''/ E dashura e John Shahut qenka modelja seksi shqiptare dhe provat i keni këtu! [FOTO]

''Hey ti mike''/ E dashura e John Shahut qenka modelja seksi shqiptare dhe provat i keni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 12:43 24-04-2019

John Shahu është një ndër këngëtaret e rinj shqiptarë më të talentuar dhe pas suksesit në “Kënga Magjike 2017” ku fitoi çmimin “Best new artist”, karriera e tij pësoi vetëm rritje dhe kulmoi me bashkëpunimin “Mike” me Elvana Gjatën dhe Ledri Vula.

Por si është jeta sentimentale e John Shahut? Siç duket këngëtari i ri po jeton një romance me një modele shumë simpatike.

Burime për “Iconstyle.al”, bëjnë me dije se John Shahu është i lidhur me modelen 20-vjeçare Megli Haskaj. Për të gjithë ju që nuk e njihni, Meglin e kemi parë videoklipin e këngës “Beautiful”, të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës.

Dyshja është fotografuar bashkë në Tiranë, por edhe pse larg, burimi konfirmoi se bëhet fjalë për John Shahun dhe Megli Haskajn.

ickoi.jpg

 

Apo janë thjesht shokë?

fat.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0083301067352295
array(1) { ["section"]=> string(99) "hey-ti-mike-e-dashura-e-john-shahut-qenka-modelja-seksi-shqiptare-dhe-provat-i-keni-ketu-foto-92184" }