INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin sa KG është, FIFI jep përgjigjen EPIKE! [FOTO]

E pyesin sa KG është, FIFI jep përgjigjen EPIKE! [FOTO]

Publikuar më: 12:29 17-03-2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, ka zgjedhur që gjatë kohës sa po qëndron brenda, të jetë akoma më e afërt me ndjekësit e saj. Në këtë gjendje të jashtëzakondshme, ajo u është përgjigjur shumë pyetjeve të cilat ata ia kanë drejtuar nëpërmjet Instagramit.

Pas shumë pyetjeve për jetën personale, një fans është interesuar për një detaj shumë privat. Këngëtaren e kanë pyetur se sa kilogramë është dhe ajo s’ka hezituar të përgjigjet.

Me shaka, Fifi është përgjigjur ‘’435’’.

fitj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032179355621338