INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FIFI qenka e dashuruar dhe zbuloi se kujt ia ka dedikuar këngën “MAROVA” [FOTO]

FIFI qenka e dashuruar dhe zbuloi se kujt ia ka dedikuar këngën “MAROVA” [FOTO]

Publikuar më: 12:32 16-12-2019

Fifi është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila këtë edicion të “Kënga Magjike” konkurroi me këngën “Marova”, për të cilën tha se ishte një dedikim për njeriun e zemrës. “Ai më ka shtyrë të bëj këto perla”, tha Fifi në “Post Kënga Magjike”, duke zbuluar se ishte e dashuruar. Së fundmi, Fifi është pyetur mbi këtë këngë dhe se kujt i dedikohet ajo në emisionin “Shiko kush luan”. “Është dedikim për dikë, sigurisht’, u shpreh këngëtarja. Fifi nuk ka dashur të zbulojë emrin e personit, por ka thënë se emri i fillon me shkronjën Xh. 

marov.png

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607