INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Si unë asnjë s’të do”/ Për Loredanën ose jo, kënga e re e Mozzik po bën namin, por ç’mendon FIFI për të? [VIDEO]

“Si unë asnjë s’të do”/ Për Loredanën ose jo, kënga e re e Mozzik po bën namin, por ç’mendon FIFI për të? [VIDEO]

Publikuar më: 13:09 14-12-2019

Pas "Dhelpër dinake", Mozzik u rikthye me një tjetër projekt që e publikoi në mesnatë, ashtu siç kishte premtuar. "Zemra ime" mban titullin kënga e re e Mozzikut që vjen me një temë komplet ndryshe dhe prekës. Kënga është pëlqyer shumë dhe ka arritur mijëra shikime. Nuk kanë munguar thashethemet se edhe këtë këngë Mozzik ia dedikon Loredanës duke marrë parasysh tekstin që flet për një ndarje.

Për këtë këngë, të cilën fansat mendojnë se i dedikohet Loredanës, edhe Fifi ka shprehur publikisht vlerësimin e saj. Ajo e ka shpërndarë këngën e Mozzik në InstaStory, duke shkruar një mesazh për kolegun e saj.

 

“A e dini pse ndihem mirë, kur dëgjoj prej meshkujve të tilla tekste, sepse kuptoj që akoma është dikush që shqetësohet për zemrën e një femre”, shkruan Fifi ndërsa e quan Mozzikun vëlla ndërsa i thotë “Të dua” në gjermanisht.

takst.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0034499168395996