INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në një lidhje? Pas ndarjes nga MOZZIK, LOREDANA shfaqet në krah të reperit të njohur dhe shkëmben zemra me të! [FOTO]

Në një lidhje? Pas ndarjes nga MOZZIK, LOREDANA shfaqet në krah të reperit të njohur dhe shkëmben zemra me të! [FOTO]

Publikuar më: 12:31 17-12-2019

Reperi i njohur Mozzik dhe Loredana para pak muajsh i dhanë fund lidhjes së tyre. Teksa dyshja kanë nisur procedurat e divorcit, në media po përflitet se Loredana ka nisur një histori të re dashurie me reperin e njohur gjerman Bonez.

Pas këtyre lajmeve, Loredana ka publikuar në Instastoryn e saj disa foto që tregojnë se ajo e ka shoqëruar reperin në koncertin e tij. Postimet ajo i ka shoqëruar me ikonën e një zemrë, por reperi ka bërë një tjetër gjest të bukur.

gte.jpg

 

Ai ka shpërndarë këngën e Loredanës në instastory dhe te emoji zemër ka vendosur emrin e saj. Loredana e ripostoi, por nuk harroi të vendosë një emoji me zemra. Gjithashtu reperi gjerman ka postuar një foto ku shfaqet me Loredanën teksa shkroi: ‘’Kampionë të pamposhtur’’.

thuj.png

 

Çfarë po ndodh me ta?

 

Article Logic
Execution time: 0.0024957656860352