INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HANA feston ditëlindjen e parë, pas Loredanës edhe MOZZIK bën urimin emocionues: Kur të rritesh…[FOTO]

HANA feston ditëlindjen e parë, pas Loredanës edhe MOZZIK bën urimin emocionues: Kur të rritesh…[FOTO]

Publikuar më: 15:34 18-12-2019

Ditën e sotme vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik, feston ditëlindjen. Hana mbush 1 vjeçe dhe në një ditë si kjo ajo ka marrë urimet më speciale nga prindërit e saj. Loredana e uroi të bijën nëpërmjet një postimi në Instagram, ku tregonte për gjithë vitin që la pas. (Lexo këtu).

Por sigurisht që s’mund të mungonte edhe urimi i Mozzik.

Ai postoi një foto të Hanës në story, bashkangjitur të cilës shkruan:

“Sa shpejt shkoi 1 vit. Urime vajza ime ditëlindjen tënde. Ti sot nuk më kupton mua në këtë urim sepse ende je e vogël… por kur do rritesh dashtë Zoti do e lexosh e do i kuptosh shumë gjëra! Të uroj gjithë të mirat e jetës. Zoti qoftë me ty në çdo hap të jetës. Të don babi yt i sinqertë”.

ambl.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034170150756836