INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Pas lajmeve për lidhjen e LOREDANËS me reperin e njohur, MOZZIK thumbon ish-partneren e tij?! [FOTO]

Upsss! Pas lajmeve për lidhjen e LOREDANËS me reperin e njohur, MOZZIK thumbon ish-partneren e tij?! [FOTO]

Publikuar më: 10:29 20-12-2019

Mozzik dhe Loredana kanë qenë shumë të komentuar në media pasi u ndanë nga njëri-tjetri. Ata vendosën që të mbeteshin shokë dhe të rrisnin bashkë vajzën e tyre, Hanën. Përmes postimeve të ndryshme, ata treguan se kanë një raport të mirë me njëri-tjetrin, por kjo mund të ketë ndryshuar. Së fundmi, Mozzik ka publikuar një shprehje që thotë: “Shumë mirë që njerëzit kanë me tregu fytyrën e vërtetë”. Ndonëse Mozzik nuk ka përmendur emra, shumë kanë menduar se ky është një dedikim për Loredanën, e cila këto kohë është përfolur se mund të jetë në një lidhje me reperin gjerman Bonez. 

wieg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.006911039352417