INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa keq! Çifti i famshëm i showbiz-it ndahet një vit pas lidhjes [FOTO]

Sa keq! Çifti i famshëm i showbiz-it ndahet një vit pas lidhjes [FOTO]

Publikuar më: 23:31 19-12-2019

Këngëtarja Jessie J dhe aktori Channing Tatum u përfolën për herë të parë për një romancë mes tyre në tetor të vitit që lamë pas.

Në muajin mars, ata vendosën ta bënin publike romancën e tyre duke dalë së bashku të kapur për dore.


Mirëpo, duket se gjërat mes tyre nuk kanë shkuar mirë dhe çifti ka vendosur t’i japë fund.

Burime pranë Jessie dhe Channing kanë treguar se ata janë ndarë pa konflite dhe vazhdojnë të jenë ende miq.

Sipas burimeve, çifti u nda si pasojë e distancës mes tyre dhe prioriteteve të ndryshme që kishin.

Aktorit i duhet të kalojë më shumë kohë me të bijën në Los Angeles, ndërsa këngëtarja preferon të jetojë në Angli.

auto_13596586-7038917-What_a_pair_The_31_year_old_English_singer_could_be_spotted_wrap-a-1_15580540552741558086580.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028259754180908