INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Mozzik u tha se është në lidhje me reperin e njohur, LOREDANA habit me reagimin e saj! [FOTO]

Pas ndarjes nga Mozzik u tha se është në lidhje me reperin e njohur, LOREDANA habit me reagimin e saj! [FOTO]

Publikuar më: 14:36 16-12-2019

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes që pas njoftimit për ndarje. Publiku vazhdon të jetë i interesuar për jetën private të tyre dhe për këtë arsye çdo foto, koment, apo këngë e re shërben për ta risjellë në vëmendje dyshen e famshme.

Këtë herë në media u aludua se Loredana mund të ketë një lidhje me reperin gjerman Bonez, kjo për shkak të disa fotove dhe videove të Lorit dhe reperit gjerman të publikuara nëpër story ku disa detaje na lanë të kuptonim se mund të ishin bashkë. (LEXO KËTU)

Megjithatë këngëtarja duket se ka thjesht simpati për reperin dhe menjëherë pas lajmeve ka reaguar duke na treguar se ishte në koncertin e tij duke postuar njëra pas tjetrës dhjetra video me momente nga koncerti duke i shoqëruar me zemra të kuqe.

BONZ.jpg

 

BONEZD.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072519779205322