INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është më e fshehtë! E dashura e Ledrit, Sara, tregon këngën e preferuar nga albumi i ri i Ledrit! [FOTO]

Nuk është më e fshehtë! E dashura e Ledrit, Sara, tregon këngën e preferuar nga albumi i ri i Ledrit! [FOTO]

Publikuar më: 12:38 17-03-2020

Prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme mes Ledrit dhe Sara Hoxhës, por nga ata nuk u pranua kurrë publikisht. Mirëpo tani nuk është më e fshehtë pasi nga postimet e tyre është kuptuar se Ledri dhe Sara janë çift.

Së fundmi, Ledri publikoi albumin e tij në të cilin ka kohë që ka punuar dhe Sara e tregoi publikisht cila këngë e tij i ka pëlqyer më së shumti.

Përmes opsionit pyetje dhe përgjigje në Instagram, ajo tha se “Trëndafili i Zi” është kënga e tij e preferuar.

ckemer.png

Article Logic
Execution time: 0.0034759044647217