INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se është në një lidhje me Flori Mumajesin, FIFI zbulon më në fund të vërtetën! [FOTO]

U tha se është në një lidhje me Flori Mumajesin, FIFI zbulon më në fund të vërtetën! [FOTO]

Publikuar më: 14:03 18-01-2020

Fifi është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila ka thënë disa herë se pas këngëve të saj është dikush që i ka marrë zemrën, por s’ka përmendur emra. Fifi dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi janë përfolur shumë se janë në një lidhje dashurie. Deri më tani dyshja nuk ka dhënë një konfimim apo përgënjeshtrim të lajmeve në media, edhe pse Fifi u shpreh që është e lumtur që është përfolur emri i tij.

Por si qëndron e vërteta?

A është Fifi aktualisht në një lidhje dashurie?

E ftuar në emisionin “3shat” Fifi u shpreh se është single, madje e nënvizoi kur tha se është “super mega fucking single”.

Këngëtarja shtoi se ende nuk ka gjetur personin e duhur që ta meritojë!

Megjithatë natyrshëm lind pyetja: Për kë i bën Fifi gjithë ato tekste dashurie?

florin.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036630630493164