INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur i shante, sot reperja e njohur SHQIPTARE habit me veprimin që bën për Mozzik dhe Getinjo! [VIDEO]

Dikur i shante, sot reperja e njohur SHQIPTARE habit me veprimin që bën për Mozzik dhe Getinjo! [VIDEO]

Publikuar më: 19:06 22-12-2019

Mozzik dhe vëllai i tij Getinjo kanë mbajtur një koncert së fundmi në qytetin e Tiranës. Mirëpo në klubin ku ata ishin të pranishëm, ra në sy prezenca e reperes me të cilës nuk është se i kanë pasur punët mirë kohët e fundit. Bëhet fjalë pikërisht për Rina Balaj e cila shoqërohej nga i dashuri i saj Sin Boy. Pas ndarjes nga ‘On records’ dyshja kanë rregulluar raportet mes tyre, dhe po i japin përkrahje të vazhdueshme njëri-tjetrit.

Article Logic
Execution time: 0.0037441253662109