INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur ishte i lidhur me Dua Lipën, por shihni çfarë i shruan sot Ledri SHQIP! [FOTO]

Dikur ishte i lidhur me Dua Lipën, por shihni çfarë i shruan sot Ledri SHQIP! [FOTO]

Publikuar më: 16:59 22-12-2019

Para disa vitesh, Ledri Vula ka qenë në një lidhje me këngëtaren e famshme, Dua Lipa. Ata arritën që të ruajnë një raport miqësor edhe pas ndarjes së tyre. Gjithashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë. Por, një postim i Dua Lipës në Instagram, ngacmoi Ledrin për t’i lënë një koment. Në foto shfaqet Dua Lipa e veshur me xhup rozë në New York. Ndër komentet e shumta, vihet re dhe ai i Ledrit ” Ftoht “. Ishte një koment i papritur nga fansat, pavarësisht marrëdhënies së mirë të dyshes.

 

Article Logic
Execution time: 0.0039918422698975