INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tërmeti i tmerrshëm, edhe Dua Lipa solidarizohet me shqiptarët: Jam e shkatërruar…[FOTO]

Tërmeti i tmerrshëm, edhe Dua Lipa solidarizohet me shqiptarët: Jam e shkatërruar…[FOTO]

Publikuar më: 14:04 26-11-2019

Shqipëria është prej mesnatës në një gjendje emergjente pasi mbi 100 lëkundje tërmeti kanë sjellë dëme të mëdha materiale si edhe viktima. Pas Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit, edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është solidarizuar me fatkeqësinë që ka përfshirë Shqipërinë.

Në një postim në Instagram, Dua shprehet se është e shkatërruar nga lajmet.

Ndërsa shton se lutjet e saj janë për shqiptarët.

“E shkatërruar nga lajmet e këqija. Zemra dhe lutjet e mia janë me shqiptarët. I dërgoj gjithë dashurinë time në këto kohë të vështirë,”-shkruan Dua.

lipe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0042130947113037